Avatar uživatele
anickakocick

Za kolik se prodává ztráta panenství?

Ahojky, potřebovala bych vědět jen tak ze srandy za kolik se prodává panenství? Díky 😘😘

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Co je to za hloupost? Nastavíš a je to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak přijeď jen tak ze srandy za mnou a uděláme z tvé „ztráty“ netradiční zážitek za který nebudeš chtít platit! 😘

Jinak musíš spíše do Arábie, to co tamní muži ti žádný Čech není ochotný, ale především ani schopný „jen tak ze srandy“ zaplatit 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kazatel

Přijď za mnou do zpovědnice, probereme to osobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Není mi známo, že by „ztráta panenství“ byla komodita obchodovatelná na burzách, tedy, nemohu sloužit a silně pochybuji, že Ti tady na to někdo relevantně odpoví.

Já bych nezaplatil ani ň.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Avatar uživatele
anickakocick

Jak to myslíš Kazateli? 😚😇😇

Avatar uživatele
anickakocick

Zjenteku, to je jenom sranda. 😁😁😅 A kolik ti je, kolik jsi už měl holek?

Avatar uživatele
Filip84

Vždyť Ti to psal, že sranda bude, tak už se balíš?

Podívej se, je horko, nejedeš tam na módní přehlídku, leč za účelem deflorace, no tak si nemusíš brát šaty, jak královna Viktorie. Musíš si však sbalit nécessaire, protože baby musí na cesty vozit nécessaire: já jsem to četl v knize V červáncích převratu, která je sice jinak brak, a už 22 let jí mám nedočtenou, anžto nemám 3 a 4 díl, a ani jí nikdy dočíst nehodlám, protože to je škvár, ale dočetl jsem se tam, že baba s sebou do vlaku béře necéssaire. Tak nebudeš kušnit a dělat vlny a vezmeš si s sebou nécessaire.

Pojedeš do Schönbrunnu, tam počkáš u starého nádraží místní dráhy do Klimkovic, zjentek si Tě tam vyzvedne. Pak pojedeš za Kazatelem, on to „ověří“, jestli deflorace proběhla lege artis.

Neboj, oni Ti neublíží a určitě Tě pohostí! 🙂

Avatar uživatele
Filip84

anicka: dojeď za ním, na Prajzskou. Led o něm, nedávno, psala, že má v tomto směru „hluboké“ zkušenosti. Neboj, ženskou už v životě viděl – nelekne se Tě! 🙂

Avatar uživatele
zjentek

A tak „něco málo“ jsem už zkusil, no… Vždyť jo, sranda bude, neboj!!! 😁😜😜

Avatar uživatele
zjentek

Počkej, a to má proběhnout jako v auťáku, jo? No podle kategorie asi jo… Tak počkej, jakou máš ráda voňku??? 😘😜😘

Avatar uživatele
anickakocick

Fílo, co je to komodita? Jinak díky za odpovědi já se ptám jen tak pro zábavu. 😝

Avatar uživatele
Filip84

Komodita? Třeba zlato, platina, stříbro, ropa, sušená pomerančová šťáva. Prostě cokoli, co se prodává, a s čím se obchoduje.

Já jsem to pochopil, ale „deflorovat pannu“ není nějaká zábava, ne tak, aby si člověk za to platil. Patří to k životu, ale nemusí být! 🙂

Avatar uživatele
elkon

Filipe, ještě vysvětli „aniccekocik“ co je to deflorovat…😜😜😜

Avatar uživatele
Filip84

Myslíš, že opravdu neví? Až se zeptá… 🙂

Nový příspěvek