zjentek

Za jakou dobu a jak hluboce se na člověku podepíše dlouhodobé vstávání do práce při hodiny po posledním jídle?

Noční vyžírání ;)

Odpovědi
hapiky

Na mě se zase dlouhodobým a každodenním stravováním podepsala hmotnost.
Nebo že by zánovní váha či zrcadlo lhalo?

led

Bude chodiť do práce najedený, aj keď náhodou zaspí raňajky

led

Pan kolega zjentek, můžete vaši otázku přeložit do lidské řeči prostého lidu? Jaksi jsem nepochopila ten časový údaj.

Mc Merkurion

… to sme dvaja …

zjentek

;DDDDDDDDDD tři hodiny vy jelita ;)

Mc Merkurion

… aha, tak to nejni noční přežírání, ale brzká snídaně (vše je potřeba si správně pojmenovat, pak se to snáze odůvodňuje) …