Complex

Z které planety je Alzák?

Nejlepší odpověď
Edison

Dobrá otázka na jeho bratra… Aliendrona… 😁

Další odpovědi
Drap

Z neznámé

Michala11

Ona existuje možnost, že jich je víc? Nestrašte! I tohohle poslat někam hodně daleko!

marci1

Alzák bude zřejmě bezdomovec, když vybírá popelnice. 🙂
https://www.ex­tra.cz/hit-internetu-opily-alzak-se-potacel-v-ulicich-prahy-a-hrabal-se-v-popelnicich-jak-tohle-vysvetli-zakaznikum

Jinak pochází z agentury CzechPromotion, tatínky jsou JAN Coufal a Milan Drozen. 🙂

aliendrone

Naštěstí ke mně Alzák nechodí prudit, protože mám TV ve sklepě. Ale pamatuji ho, takže jsem si občas pohrával s myšlenkou, že bych se tam „měl podívat“! ;) :D :D

Kepler

Edison mi vyfoukl odpověď, ale mám něco navíc: logicky musí pocházet z planety, kde mají velmi špatnou stravu. Nebo tam tečou potoky s Becherovkou. Jak jinak by mohl být neustále zelený a ethanolově dementní?

led

Zo Zeme. Vy ste nespoznali veľkého Dutcha (Arnold Schwarzenegger), ktorý v prestrojení prenasleduje nášho aliendrona?
Alik, železný Arnold je už u teba v pivnici!

ivzez

Alzák k nám přicestoval z planety Alza.

Protože správně tušil, že by to pro nás bylo nestravitelné, dohodl
se s e-shopem Alza a s agenturou CzechPromotion, že ho zamaskují
jako reklamního maskota.
__

K diskuzi:
Kdepak Zeman → Paroubek!

kia

Já myslím, že z planety Thebil.

jáára

Je z planety Murica!!!

aliendrone

led>>> Kéž by! Tuhle vymoženost jsem Slovákům vždy záviděl! Jeden seběhne pár schodů a hned je v PIVNICI! Tohle Čehůni nemají tak propracované, seběhnou tak akorát do sklepa, do pivnice musí kolikrát přes mnohé ulice! :(
(A to nemluvím o cestě z5, to je kolikrát MEGAVÝKON!!) ;) :D :D

Jestli měl ale Terminátor tolik štěstí a dostal se bez úhony až do Prahy, tak tady narazí! Vážně nevíte, co Terminátoři úplně jako poslední ve své existenci v Praze uslyší? >>> „Héééj, móre – ŽELEZO!“ ;) :D :D

Kepler

🙂

Edison

Nojo, ale T1000 by jim protekla kárkou… 😁

aliendrone

Nepodceňuj trvale neúspěšné žadatele o práci, ti si umí poradit! ;) :D

Edison

Mám známého, ten si vybudoval pivnici v bytě! Zabavil pokoj a udělal si tam hospodu. Sám pro sebe… Další, méně sofistikované systémy najdeš hlavně ve vnitřní Praze. Nad většinou hospod vývá dost bytů, takže ti lidé choděj na pivo v županu a trepkách. Znám takové. Něco jako dědek Horáček.

led

To len náš alík nedokáže. Jeej, alík, aliendrone to počuje… brrr

Edison

Kepler: Takže jejich táta je Zeman?? 😁 Jinak si to nedovedu vysvětlit…

Kepler

To ne, Zeman to má dnes už zakázané, ale jsou to zřejmě hříchy mládí. Ale tu becherovku má stejně někde pořád zašitou. Jinak ta barva a demence sedí, ne? Nakonec, nikdy jste si nevšimla podobnosti iniciál MZ a a emzák?

Edison

Tak je to jasný… Všichni jsou příbuzní… Blízcí… 😁

Edison

To já kvůli těm becherovkovým potokům…

marci1

Odkaz k mé odpovědi: https://ekono­mika.sme.sk/c/208393­37/vymyslel-alzaka-aj-mne-niekedy-liezol-na-nervy.html
🙂