jirka F

Z jakých webů nejčastěji čerpáte informace?

Já nejčastěji z idnes.cz a novinky.cz a co vy?

Nejlepší odpověď
annas

e) mám jinou odpověď(doplňte jakou)

Záleží na tom, čeho se informace týkají

Např. pGoogle, Zprávy kraje – nahlédnu i do ostatních uvedených bodů atd.

Jinak jazykové informace spíš z knižních zdrojů, něco z paměti, nebo z internetové příručky.

Ale někdy nestačí jen převzít informace z odborných zdrojů, je třeba jim rozumět.

Další odpovědi
Lgee

d) jiný web(doplňte v komentáři)

Odpovedi.cz

paul1

a) idnes.cz

Také Aktuálně.cz, Odpovědi.cz

Kepler

e) mám jinou odpověď(doplňte jakou)

Zprávy ze světa – CNN, odborné informace z odborných webů, nahodilé znalosti z google.

elkon

e) mám jinou odpověď(doplňte jakou)

Každý web, který je přínosný a není dezinformační.

Ametyst

d) jiný web(doplňte v komentáři)

Duckduckgo, youtube, foxnews, france24, gbnews, skudci.cz, garaz.cz, radia.cz a další.

Smack

b) novinky.cz

Rokio

e) mám jinou odpověď(doplňte jakou)

Když zde odpovídám, nejčastěji čerpám informace ze své hlavy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.