Avatar uživatele
Lucimia

Z jakých talířů jíte?

Právě mě inspiroval tento článek: http://zena-in.cz/clanek/modnim-trendum-podlehaji-i-talire/katego­rie/dum-a-byt
Jaké talíře se líbí vám, nebo z jakých talířů jíte?
Mně se líbí čistě bílé, ale ty atypické tvary se mi moc líbí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, anonym před 5144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

u nás se ponejvíce „nosí“ hnědé kulaté.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Máme čistě bílé, kouřové sklo i bílé s potiskem, střídám to podle jídla a nálady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

dostali jsem před pár lety od syna sadu talířů,mělké,hlu­boké a desertní a jsou barevné-tm.modrá,zele­ná,žlutá a oranžová,tak jsme si každý vybrali svou barvu a už jsme si na ně tak zvykli,že když si někdo vezme talíř toho druhého,tak je nám to divné,tak jsme si na ně zvykli.(je to sada po čtyřech)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě se líbí taky čistě bílé ,ale poslední dobou se mi také líbí i hnědé kouřové .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Kombinace temných se světlými je asi nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já mám talíře z hnědého tvrzeného skla.Také se mi líbí atypické tvary,čistě bílé talíře moc nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mě se moc líbí moderní. Doma mám starý co jsme si s přítelem přinesli ze svích domovů. V restauraci mám ráda oválné talíře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Normální talíř s dekorem.Ty atipické jsou nádherné,ale drahé.Je známá věc,že i na jídlo má vliv barva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam zelenobile misky a ovaly.Na studene pokrmy mam obdelnikovy cerny na kterem to pekne vynikne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Musíme se doma se ženou na bakly taky podívat. Co nabízí ve velkoobchodech, to je špatné. Nekvalitní a předražené. Jak zde soudíte poměr kvalita x cena?

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Hele, mrkněte. Já tam nakupuju moc rád. Mají tam i věci do domácnosti. Třeba nabíjecí baterky jsem tam koupil. A jakože kvalitní a cena taky super.

Avatar uživatele
Lurenka

Já jsem se na ten shop dívala a právě bych řekla, že poměr kvalita x cena je super. Už jsem tam něco málo pokoupila, těším se, až budu mít víc času a celou tu nabídku projdu. Ale co jsem si tam koupila, tak spokojenost maximální.

Avatar uživatele
GabulkaA

My jsme měli dlouho docela staré nádobí, ještě od našich. Spousta už byla i rozbitá, takže servis už nebyl kompletní. Musela jsem si koupit nové nádobí. Koupila jsem ho na https://www.ba­kly.cz a jsem s pokojená moc. Doporučím shop. Mají moc hezkou nabídku a hlavně nabízí kvalitní kousky.

před 1034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek