Lucimia

Z jakých talířů jíte?

Právě mě inspiroval tento článek: http://zena-in.cz/clanek/modnim-trendum-podlehaji-i-talire/katego­rie/dum-a-byt
Jaké talíře se líbí vám, nebo z jakých talířů jíte?
Mně se líbí čistě bílé, ale ty atypické tvary se mi moc líbí.

Nejlepší odpověď
quentos

u nás se ponejvíce „nosí“ hnědé kulaté.

Další odpovědi
BEAES

Máme čistě bílé, kouřové sklo i bílé s potiskem, střídám to podle jídla a nálady.

anonym

dostali jsem před pár lety od syna sadu talířů,mělké,hlu­boké a desertní a jsou barevné-tm.modrá,zele­ná,žlutá a oranžová,tak jsme si každý vybrali svou barvu a už jsme si na ně tak zvykli,že když si někdo vezme talíř toho druhého,tak je nám to divné,tak jsme si na ně zvykli.(je to sada po čtyřech)

panenka

Mě se líbí taky čistě bílé ,ale poslední dobou se mi také líbí i hnědé kouřové .

Tombik

Kombinace temných se světlými je asi nejlepší.

Džanička

Já mám talíře z hnědého tvrzeného skla.Také se mi líbí atypické tvary,čistě bílé talíře moc nemusím.

iwetax

Mě se moc líbí moderní. Doma mám starý co jsme si s přítelem přinesli ze svích domovů. V restauraci mám ráda oválné talíře.

Michal

Normální talíř s dekorem.Ty atipické jsou nádherné,ale drahé.Je známá věc,že i na jídlo má vliv barva.

anonym

Mam zelenobile misky a ovaly.Na studene pokrmy mam obdelnikovy cerny na kterem to pekne vynikne.

Honzin8

Musíme se doma se ženou na bakly taky podívat. Co nabízí ve velkoobchodech, to je špatné. Nekvalitní a předražené. Jak zde soudíte poměr kvalita x cena?

Sabulak

Hele, mrkněte. Já tam nakupuju moc rád. Mají tam i věci do domácnosti. Třeba nabíjecí baterky jsem tam koupil. A jakože kvalitní a cena taky super.

Lurenka

Já jsem se na ten shop dívala a právě bych řekla, že poměr kvalita x cena je super. Už jsem tam něco málo pokoupila, těším se, až budu mít víc času a celou tu nabídku projdu. Ale co jsem si tam koupila, tak spokojenost maximální.

GabulkaA

My jsme měli dlouho docela staré nádobí, ještě od našich. Spousta už byla i rozbitá, takže servis už nebyl kompletní. Musela jsem si koupit nové nádobí. Koupila jsem ho na https://www.ba­kly.cz a jsem s pokojená moc. Doporučím shop. Mají moc hezkou nabídku a hlavně nabízí kvalitní kousky.