orestez

Z jakého květinářství lze koupit květiny pro rodiče ženy, kterou budu žádat o ruku?

Odpovědi
aliendrone

To záleží na úhlu pohledu. Může se to brát i tak, že ONI mají nemalý podíl na příčině tvého budoucího neštěstí, tudíž by bylo záhodno se poohlédnout po pobočce „květinářství“ Interarmco, Norinco, IMI nebo naše Synthesia Semtín!

Nezáleží na květinářství, ale na květinách, no. ;) :)

Edison

Květiny lze zakoupit v každém květinářství.

orestez

Vy jste taky květiny. Doufám, že ne lidlovské:-)

aliendrone

Sám jsi rostlina, jen se nemohu rozhodnout jestli Lophophora williamsi nebo Cannabis sativa! ;) :D :D