Chapadláček

Z jakého důvodu nejsou na první pohled odlišné odznaky – registrovaný, pokročilý, bronzový?

Odpovědi
led

Toto je otázka, ktorú zodpovedne dokáže povedať len ten, kto takto upravil stránku.
Môj predpoklad:
Kvalifikačné označenie užívateľa pri otázke znevýhodňovalo užívateľov s nižším stupňom. Pri tejto verzii, ak nepoznáte užívateľa, vyberáte prvorado otázku a nie užívateľa.
Jeho zaradenie v stupnici užívateľov sa dozviete až po kliknutí otázky a otvorení jej plného textu. Pre majiteľa stránky je vyhodnejšia práve táto verzia, pretože má viac kliknutí a tu platí priama úmera „viac kliknutí na stránke, viac peňazí pre stránku.“

Klikanie vládne internetu…

Drap

Z důvodu toho, že to neni vůbec důležité.

elkon

Na první pohled je to jasné. Asi tě nenaučili rozeznávat barvy. Je to snadné.

Pepa25

„mají stejný vzhled“ Nemají, odznaky se liší barvou, zlatý má zlatou, stříbrný stříbrnou … Jen bronzový a registrovaný jsou oba červené.
„nebo najet přímo na odznak“ A tomu něco brání, kromě lenosti 😉?

Chapadláček

Zlatou a stříbrnou ještě poznám. Zde se jedná skutečně o TŘI IDENTICKÉ ODZNAKY, a to konkrétně – BRONZOVÝ, POKROČILÝ, REGISTROVANÝ. Všechny z nich jsou stejné barvy i vzhledu.

Chapadláček

Po otevření otázky ale stále vidím bronzovou medaili, i když je uživatel pokročilý, nebo registrovaný. Jedná se mi o to, že tyto tři odznaky mají stejný vzhled. A abych zjistil kdo je co, musím si otevřít jeho profil, nebo najet přímo na odznak.

cochee

Tak to máš asi poruchu barvocitu. Já je podle barvy rozeznám na první mrknutí.