_136

Z jakého důvodu Komerční banka propouští xxx zaměstnanců a uzavírá 64 poboček po ČR, ale přesto nabízí pracovní místa?

https://kb.job­s.cz/volna-mista/

Nejlepší odpověď
Herjulfson

Já to slyšel už cca před měsícem od známého. Po 27 letech byla jeho manželka ve středu v práci. Na konci šichty jí dali výpověď a o dva dny později tam byla naposledy. Tak až bude na těch jejich stránkách … je tam napsáno „budoucnost jste vy“ a já dodávám – bohužel si vás tam asi moc vážit nebudou, když se takto chovají ke svým dlouholetým zaměstnancům. Přece jen přístup těchto zaměstnávatelů býval dříve trochu jíný než třeba v Lidlu nebo Bille, ale na druhou stranu je to naprosto v pořádku – to je přece kapitalismus, který v osmdesátem devátém všichni chtěli.

Další odpovědi
ten který je

Mají vzniknout nová oddělení,která budou řešit klienty neschopné splácet bance hypotéky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.