_136

Z jakého důvodu jsou Zemanovi jsou odporní lidé měnící pohlaví, chtěl by protest heterosexuálů?

Dá se tohle od prezidenta čekat https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/zeman-prezident-zmena-pohlavi-demonstrace-heterosexualu­.A210627_145118_zlin-zpravy_kop

Nejlepší odpověď
Kepler

Jakkoliv Zemana nemám rád, v tomto se s ním ztotožňuji. Člověk by se měl držet své přirozenosti a pokud je úchylný, nebo psychicky cítí příslušnost k opačnému pohlaví, tak by aspoň měl držet hubu a necpat se mezi normální lidi. Teď už jen schází jen to aby se chtěli stát hemafrodity, případně se množili buněčným dělením jako bacily TBC.

Další odpovědi
ludvikvzpurn

„Jestliže je někdo příslušník té či oné sexuální menšiny, tak je to jeho interní věc. Když demonstruje, že má tuto orientaci, tak se vyvyšuje nad ostatní” a tady má bohužel Zeman naprostou pravdu… Uvidíme jak to celé skončí – snad nám tady za chvíli nebudou pochodovat v ulicích i pedofilové…

ten který je

Možná je to tím,že se v současnosti dává takovým lidem v médiích více prostoru než je zdrávo a kdy se takoví lidé staví do role vyšší nadřazené kasty vůči majoritě.

Ametyst

Z důvodu, že na Západě už je společnost tak prosáklá politickou korektností, že si ani nedovolí pojmenovat problém. Miloš Zeman je zde hlas zdravého rozumu.

elkon

Prezident jen vyslovil to, co si většina populace myslí.

orwell

To je otázka spíš pro Zemana. Tohle vyjádření nebylo moudré a mně bylo okamžitě jasné, že toho opozice „nemilosrdně“ využije, jak se taky stalo. Vyjádřit se opovržlivě na účet nějaké úchylné osoby je dnes s trochou nadsázky na odstřel. Rozvrat společnosti prostě musí pokračovat.

dudu

Pan prezident také argumentoval tím, že nutná operace je závažný zákrok mající charakter sebepoškozování, což je trestné. S jeho názorem se plně ztotožňuji.

paul1

Protože rád budí pozornost a každé téma je mu k tomu dobré. Něco jako Klaus. I záporná reklama je jim dobrá, jen když si je někdo všimne.

Alesh

Jeho bláboly je zbytečný komentovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Sebepoškozování? Já kdybych se poškozoval tím, že piju jako duha a hulím jak továrenský komín, tak bych byl ticho.
https://jaros­lavcervenka.blog­.idnes.cz/blog­.aspx?c=772525