plebs

Z jakého důvodu je nedostatek lékařů v nemocnicích?

Odmítají pracovat přesčas pětikolka to částečně řeší, některé operace řešit jako jednodenní / což je výborný nápad /, nebylo by vhodné převzít vzor s USA.

Odpovědi
Rokio

V jiných zemích (zejména Německu) platí víc.

Drap

Z USA si vzor určitě nebrat. Nerad bych i u nás viděl pacienty umírat na schodech nemocnic. Mizerné platy, a dostuduje méně lékařů než by bylo třeba.

plebs

Drap mají také výhodu na př. 25% Amíků odmítne léčbu aby nepřetěžovalo zdravotnictví anebo na léčbu nemá.

elkon

plebs – hovadina nemůže být výhodou.