Avatar uživatele
jirka F

Z čeho jste jako děti měli největší strach?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone před 1084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vylézt u babičky na půdu. Vedly tam strmé dřevěné schody a byla tam tma jako v pytli. Za každým rohem tam byl bubák a ozývaly se divné zvuky. Šel jsem tam jedině s babičkou a jednou, když jsem ji ztratil z dohledu, tak něco nechťa shodila a já jsem se vylekal tak, že jsem ty dřevěné schody sjel po prdeli.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Moc si to nepamatuji, bojím se od dětství něčeho prakticky nepřetržitě. To si pak na to zvykneš a nějak to nevnímáš. Ale přeci jen – strach, jestli „souška“ bude kontrolovat domácí úkoly (průser na tuty!) a následně vatiho požadavku „Ukaž mi notýsek/žákovskou“. Ó jé, to měl pak řemen orgie. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Z polepšovny. Naši mě s ní strašívali kdykoliv jsem zlobil. Při každé návštěvě Brna jsem, pokud jsme projížděli kolem její budovy, na ni nechtěl ani pohlédnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Z hadů jsem měl a mám dosud strach. Jako malý kluk jsem listoval v encyklopedii živočichů, ale vynechal kapitolu „Plazi“!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Vždycky jsem se podíval pod přikrývku, jestli tam není nějaký had nebo podobná příšera. To ty pohádky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
led

Kepler, co jste to za člověka, vy jste nebyl jako dítě „rošťák“? To jste byl jenom pouhý „slušňák“? Mazánku, Mazánku, vidíš kam jsi to dopracoval, takhle pokazit mládež…

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Rošťák je každý, jen některý je větší, některý menší. A ještě je v tom zádrhel, že si to někdo přizná, někdo ne.

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Zakazované najviac chutí 🙂

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek