jirka F

Z čeho jste jako děti měli největší strach?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vylézt u babičky na půdu. Vedly tam strmé dřevěné schody a byla tam tma jako v pytli. Za každým rohem tam byl bubák a ozývaly se divné zvuky. Šel jsem tam jedině s babičkou a jednou, když jsem ji ztratil z dohledu, tak něco nechťa shodila a já jsem se vylekal tak, že jsem ty dřevěné schody sjel po prdeli.

Další odpovědi
aliendrone

Moc si to nepamatuji, bojím se od dětství něčeho prakticky nepřetržitě. To si pak na to zvykneš a nějak to nevnímáš. Ale přeci jen – strach, jestli „souška“ bude kontrolovat domácí úkoly (průser na tuty!) a následně vatiho požadavku „Ukaž mi notýsek/žákovskou“. Ó jé, to měl pak řemen orgie. ;) :D :D

dudu

Z polepšovny. Naši mě s ní strašívali kdykoliv jsem zlobil. Při každé návštěvě Brna jsem, pokud jsme projížděli kolem její budovy, na ni nechtěl ani pohlédnout.

Nassin

Z hadů jsem měl a mám dosud strach. Jako malý kluk jsem listoval v encyklopedii živočichů, ale vynechal kapitolu „Plazi“!

Arne1

Vždycky jsem se podíval pod přikrývku, jestli tam není nějaký had nebo podobná příšera. To ty pohádky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kepler, co jste to za člověka, vy jste nebyl jako dítě „rošťák“? To jste byl jenom pouhý „slušňák“? Mazánku, Mazánku, vidíš kam jsi to dopracoval, takhle pokazit mládež…

hapiky

Rošťák je každý, jen některý je větší, některý menší. A ještě je v tom zádrhel, že si to někdo přizná, někdo ne.

led

Zakazované najviac chutí 🙂