FOX.IK

WOBENZYM- mám doma baleni wobenzymu 800 tablem

a jiz je prosly ale chtela bych ho uzivat. Chtela bych se zepatt jestli s tim nemate zkusenosti. Popr jaka rizika to obnasi a treba i pri jakem mnozstvi.
Jinak ti, co mi chteji psat, ze v letaku je psane to a to, tak ani psat nemusite, mockrat diky
Doplňuji:
Je prosly rok, no na to, ze nebude mit takove uciny jsem pomyslela, ale spis mi jde o to, jestli mi muze neco „udelat“. Prece jen wobenzym je docela draha sranda a nechci kupovat hned novy, asi zitra skocim do lekarny a optam se

Nejlepší odpověď
Rufus

Rok není ve většině léků velká míra, klidně ho využívej, u expirace je pro jistotu doba uvedena, ale minimálně s roční tolerancí, myslím, že i vice…Anebo: co se tak pro jistotu zeptat v lékárně zkušeného magistra?

Další odpovědi
mosoj

Wobenzym jsou trávicí enzymy, řekl bych že nějaké velké nebezpečí nehrozí.
Navíc expirační lhůta se stanovuje s rezervou.
Klidně bych ho využíval, což právě nyní dělám !!!

terry

Jak dlouho je prošlý?

hanulka11

já myslím, že prošlý už nemusí mít takové účinky ,jak lze od něj očekávat …je to tak ale u všech prášků

já osobně bych neužívala