ivettfox

Proc se mi Windows 10 seka, vyjizdi neustale reklamy, okna?

Prosim vas o pomoc, ja uz jsem zoufala. Pracovala jsem roky a roky s W98, WXP, WVista, W7, ale tohle jsem jeste nikdy nezazila. Mam notebook Lenovo. Parametry jeste lepsi nez u stareho us W7. Ale ten vykon je uplne nekde jinde. Neustale se to hryze, zasekava. Neposloucha.
A nejhorsi vec! Neustale se mi oteviraji okna s reklamou, kdyz je odkliknu otevrou se dalsi a dalsi a dalsi. Automaticky, samy, i kdyz nejsem na internetu. Do toho se mi furt neco stahuje a instaluje. POMOC! Jsem silena. Neda se na tom delat vubec nic. Ten pocitac se chova jako zavirovany po 5 letech nestarani se. A mam ho 1 tyden! A chova se tak od 1. dne.
Adblock mam, vse fungovalo, dokud se mi neprovedly automaticke aktualizace. Dokonce se mi vymazal i prohlizec Opera. Timhle u me Windows skoncil nadobro.

Nejlepší odpověď
anonym

Od výroby určitě PC zavirované nejsou jak píše Jára.
Je to jen win 10tkou.
Dejte si zpět win7 nebo raději přejděte na win 8.1.
Pokud se problémy s reklamama budou vyskytovat nadále,nainstalujte si Adblock plus zde:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=adblock+plus
Formátujte disk a pak si dejte win 8.1,pak nebudete mít žádný problém.
Pokud to sama nedáte,raději zajděte do servisu,kde vám pc opraví.Raději investujte koruny,než něco sama pokazíte pokud nemáte nějakého dobrého známého,který vám systém překope.
http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?t=158595

Další odpovědi
AmazedWolf

Počítač od lenovo mám a rozhodně zavirovaný není. Je to Win10. Já sem zůstal u Win7 a všem kamarádům co přešli na Win10 se taky začali dít divné věci.

ahold

Jo jo. Hned po instalaci W10 jsem myslela že z toho vyrostu. Naštěstí tam byla možnost návratu. A tak šup na W 8.1 a už nikdy jinak.

jáára

Počítače Lenovo jsou zavirované od výroby. To nemá s Win10 nic společného. Pomůže čistá instalace Windows, ale zálohujte si ovladače.

To není jen Lenovo, dělaj to všichni výrobci.
recovery pryč, rozbourat disk, znovu rozdělit a správně nainstalovat.
Víc neporadím, ale za dvojku to udělám.

HXR

Dobrý den, nejspíš se nejedná ani o závadu Windows. Zkrátka máte PC zavirované. Doporučuji použít aplikace Spybot Search&Destroy, Microsoft Security Essentials a díky nim počítač projet a vyčistit. Pokud se počítač nezrychlí, stačí počítač zazálohovat (ZÁLOHU NEJDŘÍV PROJET ANTIVIREM!), poté dát zařízení do továrního nastavení a vrátit zálohu.

František Bielik, Lenovo Ambasador

kajicek94

Vrať PC do předchozího operačního systému a odviruj ho…

  1. ESET Online Scanner: http://www.eset­.com/cz/online-scanner/
  2. Malwarebytes Anti-Malware: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/jed­noucelove/mal­warebytes-anti-malware/
  • pokud pomůže stáhni si na trvalo Avast! Free Antivirus
  • pokud nepomůže obnov tovární data pomocí Recovery disku (aktivuje se asi při spouštění PC – ale nevím kde, najdeš to)
  • nebo –

obnov PC do továrních dat do Windows (pomocí Nastavení pokud máš WIN 8 a výše – nebo – pomocí instalačního disku WIN 7, …)