Stefan8888

Jak opravit Windows 8.1.?

Dobrý den, včera jsem čistil PC kompresorem :) . Včera počítač naběhl do BIOSu, ale potom šel normálně spustit. Dnes se mi PC načítá, potom to tam vyhodí nějakou hlášku, že je diagnostikována chyba. Přejde to do režimu automatické opravy, kde je tlačítko „restartovat“ a „upřesnit možnosti“. Zatím jsem nic nezkoušel (kromě restartování), nejraději bych to dal do továrního nastavení, ale nechci ztratit data. Proto prosím o jakoukoliv radu.

Odpovědi
led

Vyskúšajte najprv záchranu podľa kutila:
Naštartujte si počítač pomocou bootovacieho usb kľúča, alebo CD.
Zazálohujte si na externý disk všetko, čo chcete zachrániť.
Až teraz začnite hókusy/pokusy.

Nezúfajte už to rôzne návody 1.pomoci boli, stačí ich vyhľadať, alebo počkajte na tunajších počítačových doktorov a ich rady.

jedna z mnohých:
Pokiaľ ste schopný vybrať pevný disk z počítača, vložte ho do dokovacej stanice a jeho dáta skopírujte rovnako ako u iného externého disku do záložného disku.

Edison

Čistit elektroniku kompresorem nje nebetyčně hloupý nápad…Zafoukáš si bordel do konektorů a spojů, utráš vedení nebo součástky… Tam někde vidím problém.