Adula.57

Z windows 8.1 zpátky na windows 8.0

Dobrý den, nedvno jsem si koupila notebook, na kterém byl automaticky windows 8.0. Dnes jsem na google store auktualizovala windows na 8.1 a nevyhovují mi. Jde to nějak vrátit?
Doplňuji:
A jak se dostanu k továrnímu nastavení?

Nejlepší odpověď
Bedy

Dobrý den, přes Google store jste to určitě neaktualizovala, Google Windows nevyvíjí.
Co mám poznatky, tak si lidé Windows 8.1 spíše chválí, proto bych zvážil, zda-li se opravdu vracet ke starší verzi. Smím se zeptat, co Vám tam nevyhovuje? Zkusíme najít elegantnější řešení.

Jinak pro obnovení do továrního nastavení, jak člověk přede mnou píše, existuje nějaká F klávesa, většinou je to právě F9 – ale není tomu tak u všech značek. Proto se podívejte do manuálu nebo na internet – napište tam značku + model notebooku a určitě to najdete.

Další odpovědi
miape

Tovarni nastaveni nebo pokud jste mela zalohu jeste, kdyz jste mela win 8.0
(f9 pri zapinani vam nahodi moznost obnoveni tovarnich nastaveni, teda u me jo :) )
Doplňuji:
Kdyz budete zapinat pc tak furt mackejte f9

cochee

Na starších Windows se „velké“ aktualizace (service pack) daly odinstalovat, jako program. Nemám s Win 8 zkušenosti, jen mě to napadlo. Tohle nejde?

Ájuš

co sem si aktualizovala W 8.1 tak se můj počítač seká a pořád se mu něco nelíbí … když přu zapnutí dám F9 a dám to obnovení továrního nastavení … nesmaže mi to všechny data, soubory, nainstalované věci? děkuji ;)