Avatar uživatele
Adula.57

Z windows 8.1 zpátky na windows 8.0

Dobrý den, nedvno jsem si koupila notebook, na kterém byl automaticky windows 8.0. Dnes jsem na google store auktualizovala windows na 8.1 a nevyhovují mi. Jde to nějak vrátit?
Doplňuji:
A jak se dostanu k továrnímu nastavení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? samicek333 před 3802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Dobrý den, přes Google store jste to určitě neaktualizovala, Google Windows nevyvíjí.
Co mám poznatky, tak si lidé Windows 8.1 spíše chválí, proto bych zvážil, zda-li se opravdu vracet ke starší verzi. Smím se zeptat, co Vám tam nevyhovuje? Zkusíme najít elegantnější řešení.

Jinak pro obnovení do továrního nastavení, jak člověk přede mnou píše, existuje nějaká F klávesa, většinou je to právě F9 – ale není tomu tak u všech značek. Proto se podívejte do manuálu nebo na internet – napište tam značku + model notebooku a určitě to najdete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
miape

Tovarni nastaveni nebo pokud jste mela zalohu jeste, kdyz jste mela win 8.0
(f9 pri zapinani vam nahodi moznost obnoveni tovarnich nastaveni, teda u me jo :) )
Doplňuji:
Kdyz budete zapinat pc tak furt mackejte f9

Upravil/a: miape

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Na starších Windows se „velké“ aktualizace (service pack) daly odinstalovat, jako program. Nemám s Win 8 zkušenosti, jen mě to napadlo. Tohle nejde?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ájuš

co sem si aktualizovala W 8.1 tak se můj počítač seká a pořád se mu něco nelíbí … když přu zapnutí dám F9 a dám to obnovení továrního nastavení … nesmaže mi to všechny data, soubory, nainstalované věci? děkuji ;)

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek