Futurama39

Jak se zbavit windows 8.1?

Podstoupil jsem „upgrade“ z win 8 na win 8.1 nejsem spokojený a chci zpět win 8. jak?

Nejlepší odpověď
arygnoc

  • bod obnovy
  • továrenské nastavenie
  • nová inštalácia.

pred akoukoľvek inštaláciou čohokoľvek od ms doporučujem vždy preštudovať recenzie, prípadne i info od ms ( http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/home ).

ms je firma, ktorá trpí stihomanom (čo nie je od nej, je zlé) a bojuje proti spiatočníctvu (návrat na nižší os nie je len tak ľahký), aktualizácii sa zbaviť je celkom problém.

doporučenie:

používať iný os.

anonym

Přešel bych raději na UBUNTU 16, tyhle lapálie s windows 8–10 nestojí za to. Ubuntu 16 je zdarma ke stažení na www.ubuntu.cz