Avatar uživatele
Mirek Darvas

Funguje ještě aktualizace zdarma z Windows 7 na Windows 10?

Třeba jsem si koupil notebook repasovaný a je na něm windows 7 home premium, tak je možné ho aktualizovat zdarma, když jsem ho koupil tento rok, notebook je z gigacomputeru. Někde jsem slyšel že už nepůjde, protože nemám licenci Windows 10.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Upgradoval jsem zdarma asi přede 2 měsíci pomocí Media Creation Tool 20H2. Podmínkou je mít legální win7.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Upgrade zdarma Win7 → Win10 byl k dispozici ještě cca před rokem.

Zdroj: https://viry.cz/dnes-konci-podpora-windows-7-na-windows-10-lze-prejit-zdarma/

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ruku na srdce – má vůbec cenu upgradovat, když e-licenci W10Pro 64b koupíš za STOVKU? (funguje i elektronická aktivace, nemusíš nikam volat)

Vezmi si ty výhody – sosneš instalační image (aktuální na stránkách MS, žádný pokoutní web, už jen proto, že v sobě má poslední aktualizace – nemusíš je pak jako kkt stahovat), čistá instalace bez „zátěže z minulosti“, navíc – on ten upgrade nikdy moc dobře nefungoval. Kdo by se s tím kvůli ušetřené STOVCE babral? ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Mirek Darvas

@aliendrone ano má to cenu protože minecraft windows 10 edition jen tak nestáhneš?

před 1136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Mirek Darvas>>> Trochu nesmysl domnívat se, že jakýkoliv program, který nefachá na desítkách čistě instalovaných ti bude pracovat na desítkách upgradovaných ze sedmiček, nemyslíš? ;) :D :D

před 1136 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek