Mirek Darvas

Funguje ještě aktualizace zdarma z Windows 7 na Windows 10?

Třeba jsem si koupil notebook repasovaný a je na něm windows 7 home premium, tak je možné ho aktualizovat zdarma, když jsem ho koupil tento rok, notebook je z gigacomputeru. Někde jsem slyšel že už nepůjde, protože nemám licenci Windows 10.

Nejlepší odpověď
Kepler

Upgradoval jsem zdarma asi přede 2 měsíci pomocí Media Creation Tool 20H2. Podmínkou je mít legální win7.

Další odpovědi
Alesh

Upgrade zdarma Win7 → Win10 byl k dispozici ještě cca před rokem.

Zdroj: https://viry.cz/dnes-konci-podpora-windows-7-na-windows-10-lze-prejit-zdarma/

aliendrone

Ruku na srdce – má vůbec cenu upgradovat, když e-licenci W10Pro 64b koupíš za STOVKU? (funguje i elektronická aktivace, nemusíš nikam volat)

Vezmi si ty výhody – sosneš instalační image (aktuální na stránkách MS, žádný pokoutní web, už jen proto, že v sobě má poslední aktualizace – nemusíš je pak jako kkt stahovat), čistá instalace bez „zátěže z minulosti“, navíc – on ten upgrade nikdy moc dobře nefungoval. Kdo by se s tím kvůli ušetřené STOVCE babral? ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mirek Darvas

@aliendrone ano má to cenu protože minecraft windows 10 edition jen tak nestáhneš?

aliendrone

Mirek Darvas>>> Trochu nesmysl domnívat se, že jakýkoliv program, který nefachá na desítkách čistě instalovaných ti bude pracovat na desítkách upgradovaných ze sedmiček, nemyslíš? ;) :D :D