adam rambo

Wágnerovci vs Specnaz: Která vojenská jednotka by byla silnější, pokud by se proti sobě střetly?

Pokud by Rusko nasadilo proti konvoji Wágnerovcům jednotky Specnaz, měly by jednotky Specnaz šanci zlikvidovat konvoj Wágnerovců?

Odpovědi
led

Vyhrali by Čečenci, ktorí už boli pripravení zasiahnuť.
Predpokladané pokračovanie:
Šachista obetuje Dámu a následným ťahom dá Mat.

Pepa25

Nemá smysl spekulovat, takoví šílenci nejsou ani Rusové, aby se pustili do sebe v občanské válce. Samozřejmě je šílené, že to vůbec hrozilo.
Po každé prohrané válce se v Rusku dějí velké věci: teď je otázka, jestli se bude opakovat r. 1917, kdy po prohrané 1. s,v. následovaly dvě revoluce, nebo konec 80. let, kdy se po prohrané afgánské válce rozpadl Sovětský svaz …

Zdroj: https://denik­n.cz/1179466/­nastal-putinuv-soumrak-bohu-i-kdyz-prigozinuv-pochod-na-moskvu-skoncil/?ref=list

wolstryt

Specnaz. Jinak za mě to celé s wágnerovcema byl „velký blaf“ Kremlu a po té co rozmístili na Bělorusku jaderné zbraně se nyní Prigožin, který je ve skutečnosti naprosto loajální Putinovi „vyvalí“ spolu s běloruskou armádou směrem na Kyjev a otevře druhou frontu na severu.

Pepa25

wolstryt: spojení „jaderní zbraně“ a „Prirožin se vyvalí“ mi připomnělo tuto scénku: https://youtu­.be/snTaSJk0n_Y?t=108 🙂