Avatar uživatele
anonym

Vyznamenání Dana Hůlky – měl ho dostat ?

Takových průměrných zpěváků tady máme daleko víc .
Vyznamenání by měla být snad udělována za výjimečné činy nebo mimořádný přínos naší republice a to Hůlka nesplňuje .

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Stingo, Slecna 007 před 2743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Neměl dostat vyznamenání .

Já myslím, že měl i neměl. Spíš se kloním k variantě, že neměl. Je to dost taková „malá domů“, ale zas objektivně vzato, který náš prezident toto nedělal, že? Navíc je to „jen“ medaile Za zásluhy. To mě spíš nepřestává udivovat ten Řád Bílého lva pro Duku. Za co ten to dostal? Asi za církevní restituce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Měl dostat vyznamenání .

Já jenom nechápu, proč to lidi řeší. Je to právo prezidenta, osobně je mi to fuk.

Nijak mi to nezasáhlo do života, spíš asi " Hůlka kouká, kolik jeho kámošů se hroutí závistí…". Jó, závist – ta nadělá zla…

Jestli si ji někdo zasloužil nebo ne – nevím, prostě ji dostali a tím to končí…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
luckykubrt

Měl dostat vyznamenání .

Každý z nás by měl dostat vyznamenání. Ani tu nejde o to jestli je někdo průměrný, ale jak je u prezidenta oblíbený. Jsou lidé, kteří dostávají Nobelovy ceny za mír nezaslouženě. Ale, protože jsou u moci tak si je rozdávat „MŮŽOU“. Myslím si ale, že Daniel Landa by si ho zasloužil víc. Prezident má taky právo odmítnout někomu dát vyznamenání. A premiér by mu do toho neměl kecat. Mně spíše zajímá jak se kdo ke komu chová. No Hůlka taky nemá špatné písničky, ale na to je tu snad Český slavík. Pro mně je to stejně jako pozlátko, které nemá skutečnou hodnotu. Laskavosti a vřelosti si cením více než toho jak kdo zpívá. :D

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neměl dostat vyznamenání .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neměl dostat vyznamenání .

K tomu, že by měl být 28. října vyznamenán, se o předchozím víkendu přihlásil ve vysílání Frekvence 1 , známý podporovatel Miloše Zemana a někdejší volební kandidát za zemanovskou Stranu práv občanů z roku 2013. Některá média ho zmiňovala v kontrastu s případem Jiřího Bradyho a peripetiemi kolem návštěvy dalajlámy. Hůlka přitom dříve kritizoval Čínu za okupaci Tibetu. Když pak chtěl cestovat do Himálaje, Číňané ho označili za nepřítele čínského lidu a vízum nedostal. V roce 2002 uvedl, že se chtěl setkat s dalajlámou, ale nepovedlo se mu to, protože duchovní byl na cestách. Označil ho nicméně za výraznou osobnost, která by na něj zřejmě zapůsobila „podobně jako Svatý otec.
Osobně s tím nesouhlasím,je to pocmrnda Zemanovo.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_osob­nost%C3%AD_vyz­namenan%C3%BDch_­28._%C5%99%C3%­ADjna_2016

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Neměl dostat vyznamenání .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Měl dostat vyznamenání .

Takový dobře tvarovaný hrdlo který mu narostlo, ten hrdina by měl dostat minimálně nobelovu cenu míru..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Neměl dostat vyznamenání .

Za co ho dostal? Průměrný zpěvák z muzikálu … Takových hvězd máme plno.

Upravil/a: Slecna 007

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Měl dostat vyznamenání .

My o tom nemáme co rozhodovat. Vyznamenání uděluje prezident republiky a na něm je komu ho á. Žádná přesně daná kriteria pro udělení vyznamenání nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Neměl dostat vyznamenání .

Většinou to umělci dostávali na stará kolena a člověk si řekl, že toho v životě udělali dost, což si o Hůlkovi nemyslím. Asi taky proto, že na muzikály nechodím, takže ho znám jenom, když otevřu bulvár.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Neměl dostat vyznamenání .

Hůlka měl dostat hůlkou. Hříchů má celkem dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Neměl dostat vyznamenání .

Vyznamenání by měli dostávat jen ti kteří si to opravdu zaslouží a ne ti bez zásluh,jinak to vyznamenání strácí na významu a je to bezcená cetka.Lidé ze šoubiznisu by neměli dostávat vyznamenání,jen pokud by se zasloužili pro stát.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeNonym

Měl dostat vyznamenání .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Neměl dostat vyznamenání .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janhol

Neměl dostat vyznamenání .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek