jendahun

Vyzkoušeli jste Maxthon?

http://techne­t.idnes.cz/max­thon-rychly-internetovy-prohlizec-pracuje-jako-chrome-i-explorer-126-/software.aspx?c=A111115­_214234_softwa­re_dvr
Zdá se mi být složitější a komplikovanější než Chrome.Už jsem ho raději vymazal.
Doplňuji:
No jo,ale všechno co jsi vzpomínal Chrome má taky.jenom to musí člověk najít a nainstalovat.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nj, ale chrome (sorry za názor) také není plnohodnotný prohlížeč (alespoň pro webmastery).

Třeba taková mozilla (není to reklama, jenom předávání zkušeností) je sice náročnější (někoho odrazují různé možnosti doplňků a pluginů), ale ideální nástroj pro práci na netu (jako výhody vidím právě ty doplňky – blokování reklam, možnosti analýz stránek a pod.).

Ale – je to jenom pohled člověka, který od prohlížeče vyžaduje víc jako „tam se podívám“ a „tam taky“.

Proto Maxthon neodsuzuji, to spíš Chrome.

Ale, jak jsem řekl, je to věc pohledu.
Doplňuji:
chrome je jednoduše řečeno pokus o prohlížeč (upozorňuji, že se TEĎ a TADY jedná pouze o MŮJ názor).
jistě, doplňky má, kdežto Mozilla má už tak mnoho uživatelů (právě kvůli doplňkům) a autorů doplňků (sám jsem se podílel, i když jenom na jednom), které chrome prostě nemůže doběhnout (kromě toho deklarovaná rychlost chrome (která je beze sporu výhodou, ale jenom pro „na tohle se podívám“, nikoliv pro analýzy) rapidně s instalovanými doplňky klesá, stačí si najít testy prohlížečů, třeba na http://extrawin­dows.cnews.cz/me­gatest-10-prohlizecu-druha-varka-testu).

ale jak jsem říkal – je to věc názoru.