zjentek

Využijete letos v zimě přímého zdroje tepla k setkávání a společnému posezení s bližními, než půjdete spát?

Zdrojem je myšleno cokoli, co vyzařuje teplo a v člověku vyvolá pocit jistoty a blahobytu.

Nejlepší odpověď
plebs

Tak na př. v iglů mají inuité teplotu 20 stupňů a když pozvou sousedy na čaj dostanou se i na 22 stupňů.

Další odpovědi
da ny

Asi stejně, jako každou zimu. Zejména kolem Vánoc.
Když půjde v zimě do tenkých a klesne teplota dálkového topení, ohřeju se v práci. Tam lze i přenocovat :) Když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic. Případně budu „kmitat“, mezi těm milými, kteří přikládají do krbu a jsou družní. Zahřeje nás už jen to, že jsme pohromadě/spolu. O víkendech se tulí pejsek („chlupaté vňouče“).

Darcy

zjenteku zjenteku.. já si tu otázku musela přečíst 3×, aby vůbec pochopila co se po mně chce 😂
no, máme kamenný dům po babči, tam můžeš dělat párty pro 50 lidí a stejně tam bude jak v ledovne, ale určite využiju nocležníka (naše kožešinové zvíře, naši čtyřnožku, který je taky dědictví po babči), miluju ho v pelíšku. A potom jo, kolem Vánoc se budeme různě setkávat s rodinou, dobré papání a pokec, varené víno, dáme karty a Člověče :) ale kus toho lidského tepla se stratilo odkdy už tu neni děda a babina.

zjentek

Darcy Darcy… ((; Ono není zas až tak těžké uhodnout, zda lidé budou letos a napřesrok více využívat přímých zdrojů tepla. Teda hóóóóódně více a pak rovnou šup pod peřinu, až dohoří, bo kosu doma klepat nechceš! (; ((; (((;

zjentek

…Jinak ti celkem závidím. Tak si vše pořádně užij jak se patří. (;

Darcy

no dělám ve státní správě a dnes nám došel „informační list“ jak máme šetřit energie..
Takže kouřit máme na 16–18°C tedy II stupeň na radiátorů. . radiátory nám nekouří vůbec 😂 takže denne mám max. 18°C když svítí slunce.
Větrat máme max. 3× denne na 3–5min…
Když nepoužíváme PC, máme je uspať.
Když je venku světlo, máme si nesvítit, nebo svítit malou lampičkou 😂👌🏻 jó už vidím jak prijdu o oči.. hnedka jsi kupuji čelovku.
Se zásuvky máme vybírat co právě nepoužíváme a vše v pátek odpojit.. a pod.
kdyby to nebylo skutečné, tak je to buď na knihu – další Švejk, ale ono je to spíš k pláči..