tony2412

Vysvětlil by mě někdo jak a čím vydělává youtuber?

Jeho odběratelé jsou ti co sledují jeho videa? A za to mu platí? Nebo jak to funguje, a kdo to vlastně ten youtuber je?

Nejlepší odpověď
marci1

Vysvětlení youtubera Jakuba Váni: 🙂
https://archiv­.ihned.cz/c1-65597140-sikovny-youtuber-si-vydela-i-desitky-tisic-mesicne

Další odpovědi
Smackdown

Musíš mít pravidelný odběr videi,pak se ti samo youtube ozve,minimálně jedno video týdně,plati ti jak za sledovanost počet lidí tak i za odběr a je toho více.