Vystačíte se zásobami otopu tuto topnou sezónu?

Nejlepší odpověď
Drap

Jestli v Rusku neutáhnou kohout u plynu, tak bych měl vyjít

Další odpovědi
Andělé

Stejně jako Drap…

tom004

Pokud nespadnou všechny „řemeny“ v elektrárnách najednou,tak v pohodě. 🙂

kapka

My plynem netopíme, pouze olejovým radiátorem, když je potřeba, když nestíháme dřevem.
Dřeva máme dost z truhlárny. Někdy nastane spíš problém s dovozem domů. Ale zatím tu ještě něco mám. A pak se zase doveze.

kropitko

Snad jo, včera jsme řezali zbytek dřeva. Kdybych topila jen já, tak nám to určitě vystačí, ale to bych k tomu nesměla nikoho jiného pustit. Manželka tchána do dnešního dne nepochopila, že je sice moc hezké, jak ty plameny šlehají, ale dost neefektivní. Já kamna roztopím a zavřu je jak dole, tak do komína, ona přijde z práce a hurá je otevřít, prostě topí pánu bohu do oken, to co já stopím za celý den, ona zvládne za 3 hodiny, asi jí přerazím vejpůl,,,:-D