RAB

Výsledky z voleb

Kdy mají být známé výsledky z voleb?
Co to jsou ty předběžné výsledky?

Nejlepší odpověď
quentos

předběžné jsou výsledky ještě před tím, než bude spočteno celých 100% hlasů (naposledy byly publikovány předběžné výsledky po sečtení 92% hlasů). Výsledky voleb již známé jsou – viz zdroj.

Zdroj: volby.idnes.cz/pos­lanecka-snemovna-2010.asp#utm_sou­rce=google.cz&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=vol­by-2010

Další odpovědi
panenka

Předběžné výsledky znamená že to nejsou konečné vysledky, a celkový výsledek hlasování najdeš zde v odkaze

Zdroj: http://www.vol­by.cz/pls/ps20­10/ps2?xjazyk=CZ