mily

Volby 2010

Potřebovala bych vědět všechny kandidáty do voleb 2010 a čím přesvědčují voliče a kde se bude volit(myslím v jakých budovách)myslím,že je to obvykle na školách. Kdyžtak můžou být i odkazy

Nejlepší odpověď
dudu

Kamarád dnes konstatoval, že on tedy bude volit komunisty, jen prý zatím neví ve které straně.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud to nezměníme, tak se stačí podívat do prasečáku. Tam je najdeš všechny.
Jeden jak druhej, každý má svý koryto.
Pokud se to změní, tak stejně nebude trvat dlouho a bude to to samé.

panenka

Zde v odkaze vám zasílám všechny kandidátní strany do voleb 2010 volí se v budovách škol u nás v bývalém kině.

Zdroj: http://volby2010­.com/volby-do-poslanecke-snemovny-2010-kandidujici-strany.php