Vyrazíte dnes na Den kulturního dědiství?

Doplňuji:
Taky si chci oběhnout pár památek, hlavně co je normálně během roku nepřístupné i pro veřejnost.

Nejlepší odpověď
zzzzz

My jedeme večer do Olomouce, mají tam zvláštně nasvícené památky, tak se moc těšíme.

Další odpovědi
láďa1

Ve čtvrtek navštívíme zámek Mníšek pod Brdy.Vstupné je díky dne kult.dědictví nulové,ale i tak bychom na krásné památky rádi zaplatili.

Jsemtady

Mno v Hradci je CIAF a Kralovna Eliska, taky dobrej program.