Kalim_YT

Vyrábí se ještě Škoda Rapid?

V kongigurátoru škody už není nabídka Rapid. Vyrábějí se ještě? Teďka se rozjíždí Kamiq… Tak že by „odkopli“ rapid

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vím, tak tento ne příliš úspěšný model nahradila Scala. Myslím, že to bude stejný průser. Ty jejich zadní sloupky jsou prostě hnusné, vůbec se nepoučili.

Další odpovědi
Alesh

Ne, Rapid a Rapid Spaceback již nahrazují, resp. nahradily modely Scala a Kamiq.

aliendrone

Ne (stejně to byl propadák), ale přijde mi, že mladoboleslavské fabrice chybí v nabídce jeden model > Škoda „PENĚZ“! ;) :D :D

elkon

Nevyrábí se, ale nevidím to auto jako propadák, bylo to pro ty, kteří nechtěli velkou Octavii, ani malou Fabii. Rozumná velikost. A znám několik spokojených majitelů.

dubraro

Nevyrábí, místo něj je Scala.
Nicméně stejně jako u Rapida, jedná se o snahu prodávat Fabii za cenu Octavie.

Kepler

alien: já jsem slyšel, že se do Bratislavy vrátí výroba sportovního modelu a bude se to jmenovat Škoda Slov…