kemo

Výpověd – UPC

Dobrý den,
chceme dát výpověd UPC všech služeb (internet,tv)
Co přesně napsat do výpovědi? Jaké tam napsat číslo smlouvy,když smlouvu máme tak 2 roky starou a od té doby už máme dávno jiné služby a hlavně jaké napsat číslo smlouvy?
Na fakturách SIPA máme už rok jiné číslo,které se nezhoduju se smlouvou.
Jaké číslo tedy do výpovědi uvést?
Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

http://web.up­c.cz/klpoz/cz­/ContactForm.as­px?problemId=3

Já tam napsal že žádám o ukončení smlouvy nebo můžeš normálně brnknout ve všední den na UPC a pro jistotu se jich ještě zeptat a nechat si poslat potvrzení e-mailem, aby nemohli tvrdit že si jim žádnou výpověď neposlal.

Co se týče čísla, tak na to se jich tam taky můžeš zeptat, případně jim zašleš kontaktní formulář, jinak mě osobně číslo smlouvy UPC neměnilo, a to už sem rušil, pořizoval, snižoval a navyšoval kde co. Číslo smlouvy máš uvedený na smlouvě kterou jsi podepisovat při prvním konatktu s UPC, případně pokud jim posíláš peníze přes SIPO nebo převodem, tak by mělo bejt uvedený v detailu platby.

Jinak je třeba se už předem připravit na jejich třífázovou taktiku:

  1. Zdržování
  2. Přemlouvání
  3. Vyhrožování

alespoň já mám tu zkušenost.

Další odpovědi
pusinka50

Napiš jim výpověď a číslo smlouvy, co máš na faktuře, do kontaktního formuláře (co je psáno, to je dáno) a zaškrtni možnost, že chceš odpovědět na meil a uveď svůj meil, který jsi uvedl jako kontaktní s UPC. Výpověď počítají 2 měsíce předem, když to stihneš do konce září, skončíš u UPC k 30.listopadu 2012.

terry

Napsaloa bych číslo smlouvy (původní – uvenedé na smkouvě) a do závorky číslo, které je na faktuře s poznámkou, že je uvedeno na fa.
Prostě napiš vše, aby se nemohli vymlouvat. Klidně i datum sepsání smlouvy atd.
A pošli doporučeně a pečlivě schovej pod.lístek.

bolak

Teď koukám že píšeš, že máš na faktuře jiný číslo, tak do toho dopisu prostě napiš obě čísla. Jedno od toho a toho data, a druhý co máš teď, voni už se tím nějak prohrabou.

Ale stejně bych jim radějc nejdřív zavolal/napsal.