Avatar uživatele
anonym

Otázky dávat ve všední den

Není lepší dávat otázky ve všední den?Podle svých zjištění když se otázka zadá o víkendu, tak se za pár hodin ocitne na konci tabulky a tím pádem si ji přečte méně lidí (já se taky nedívám na otázky posunuté už na další stránce).Ve všední den se otázka udrží na hlavní stránce někdy i celý den a je na ni i více odpovědí a i bodování.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Podle mne to vyjde na stejno. Pokud máš jiný dojem, zkus to. Pokud ti jde však jen o body, tak se tady chvíli rozhlížej a okopíruj techniku některých „moudrých“, kterým stačí pouze tři odpovědi aby jejich bodový zisk poskočil o téměř 50 bodů. Tímto tepem jsi za necelých 7 měsíců zlatý. Někteří šikovnější to zvládli snad i za tři měsíce. Ovšem nemyslím, že by ti to přineslo nějaké zvláštní uspokojení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že to jedno , v hlavě se člověku honí věci a tak se prostě zeptá kdykoliv . Každý nečte jen první stránku .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Vědecká práce o prdu.
Nebylo by lepší dávat otázky na Silvestra ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Nejsem na stránkách pořád,když je více času,probírám kategorie, co mně zajímají.Tím se dostanu i ke starším otázkám a jejich odpovědím,které by mohly pomoci.Proto ani nevnímám,zda byly vloženy ve všední den nebo o víkendu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mě nejde o body a nějaké bodování.Já jen, že se snažím také odpovídat na nějaké otázky a zajímají mě i další odpovědi.A v týdnu těch odpovědí bývá víc, protože ta otázka na stránce zůstává déle (a bývá i více bodů od více lidí i když jak říkám, nehoním se za body).

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

lahny, ja bych to jeste " vypilovala " !
otazku nejlepe vlozit v pondeli .., a v patek ji doplnit !! :)

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

..a v sobotu občas nastane velký úklid…

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek