Otázky dávat ve všední den

Není lepší dávat otázky ve všední den?Podle svých zjištění když se otázka zadá o víkendu, tak se za pár hodin ocitne na konci tabulky a tím pádem si ji přečte méně lidí (já se taky nedívám na otázky posunuté už na další stránce).Ve všední den se otázka udrží na hlavní stránce někdy i celý den a je na ni i více odpovědí a i bodování.

Nejlepší odpověď
Drap

Podle mne to vyjde na stejno. Pokud máš jiný dojem, zkus to. Pokud ti jde však jen o body, tak se tady chvíli rozhlížej a okopíruj techniku některých „moudrých“, kterým stačí pouze tři odpovědi aby jejich bodový zisk poskočil o téměř 50 bodů. Tímto tepem jsi za necelých 7 měsíců zlatý. Někteří šikovnější to zvládli snad i za tři měsíce. Ovšem nemyslím, že by ti to přineslo nějaké zvláštní uspokojení.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že to jedno , v hlavě se člověku honí věci a tak se prostě zeptá kdykoliv . Každý nečte jen první stránku .

mosoj

Vědecká práce o prdu.
Nebylo by lepší dávat otázky na Silvestra ?

johana 56

Nejsem na stránkách pořád,když je více času,probírám kategorie, co mně zajímají.Tím se dostanu i ke starším otázkám a jejich odpovědím,které by mohly pomoci.Proto ani nevnímám,zda byly vloženy ve všední den nebo o víkendu.

anonym

Mě nejde o body a nějaké bodování.Já jen, že se snažím také odpovídat na nějaké otázky a zajímají mě i další odpovědi.A v týdnu těch odpovědí bývá víc, protože ta otázka na stránce zůstává déle (a bývá i více bodů od více lidí i když jak říkám, nehoním se za body).

anonym

lahny, ja bych to jeste " vypilovala " !
otazku nejlepe vlozit v pondeli .., a v patek ji doplnit !! :)

johana 56

..a v sobotu občas nastane velký úklid…

briketka10

:))