Avatar uživatele
mrblackwell

Výpočet podpory v nezaměstnanosti.

Nastoupil jsem do zaměstnání kde pracuji 3 dny a uvažuji zkončit ve zkušební době.Jak mě bude spočtena podpora když se vypočítává z průměrné mzdy z posledního zaměstnání a tam jem byl jen tři dny?Před tím jsem pracoval 10 let v jednom zaměstnání + tři měsíce odstupné.Bude se tedy počítat z té průměrné předchozí?Předem děkuji za odpoved´

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Nebude se počítat ze zaměstnání, kde jste pracoval 10 let.

Pokud nepracujete déle než 6 měsíců tak nedostanete nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Nevím jestli to po všech změnách ještě platí, ale platilo, že se to počítalo z předpokládané mzdy.
Pokud tedy bys byl jen tři dny ale za celý měsíc bys měl třeba 20.000, tak z těch 20-ti
Mimochodem švagr si takto vylepšil podporu, kdy mu dali minimum, protože taky minimum vykazoval jako soukromník. Pak nastoupil na dvě hodiny do práce a šel pryč. Podporu mu vypočetli z předpokládaného výdělku co by tam měl, byť tam byl jen ty dvě hodiny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
maza75

Podpora se Vám vypočítá z pravděpodobného průměrného výdělku. Pro to, aby Vám byla přiznána podpora v nezaměstnanosti musíte splnit podmínku odpracovaného roku za poslední 3 roky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek