Výpočet odstupného

ukončuji pracovní poměr k 31.12.10 bude mi vyplaceno odstupné,ale v prosinci podstupuji operaci, tudíž budu marodit dosti dlouho /květen-červen/ zajímá mě, z jakého kvartálu mě bude vypočítáno odstupné,a zda mi bude ukončen pracovní poměr, a zda mi v lednu bude toto odstupné vyplaceno, a proplacena nevyčerpaná dovolená.

Odpovědi
Jambalaya

Odstupné k 31.12.2010 se bude počítat z posledního uzavřeného kvartálu, tedy ze 3.
Pracovní poměr vám samozřejmě ukončen bude, ale nedostanete zápočtový list, neboť při skončení budete v PN a tím pádem vás zaměstnavatel musí věst stále v evidenci. Odstupné a nevyčerpaná dovolená vám bude uhrazena s poslední výplatou, tedy za prosinec v lednu.