Rokio

Jak dlouho člověk musí pracovat v jednom zaměstnání, aby měl nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Myslím tím, pokud by zaměstnanec pak dal výpověď.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nárok má občan s bydlištěm na území ČR, který v posledních dvou letech před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání získal alespoň 12 měsíců důchodového pojištění.
https://www.ak­tualne.cz/wiki/fi­nance/podpora-v-nezamestnanosti-2021/r~i:wiki:3552/

Další odpovědi
Smack

Rok.

jirka F

12 měsíců a když za pomocí ÚP rok neseženeš práci tak ti nabídnou podnikání apod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.