Irenejis

Vyplňuje každý člen domácnosti formulář ke sčítání lidu zvlášť?

V části A jsou otázky ohledně bydlení a mezi nimi se vypisují i osoby sdílející domácnost, ale v části B jsou pak otázky spíše osobní, takže to znamená, že každý ten formulář musí vyplnit zvlášť a ta první část se bude prostě shodovat?

Odpovědi
Pepa25

Návod v odpovědi na otázku „Když vyplňuje více osob“ říká, že osoba, která vyplní otázky za domácnost může po částečném odeslání nechat vygenerovat unikátní odkaz pro vyplnění údajů za další osobu či osoby, které se pak přihlašují přes odkaz. Tolik návod, zatím nevyzkoušeno.

Zdroj: https://scita­ni.cz/csu/sci­tani2021/napo­veda-ke-scitani-online2

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.