zjentek

Vyplatí se vařit z kávy druháka a třeba ještě i třeťáka?

Kdysi zcela běžný jev (dokonce i v restauračních zařízeních) současně, v době konzumní, poněkud mizí. Ovšem chtěl bych jsem také ušetřit nějakou tu nezanedbatelnou korunku a tak se ptám, zda se vyplatí korunku získat a na úkor čeho všeho to bude. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Možná ušetříš, ale k pití to neni. Tak nevím, jestli se vyplatí.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud jsi stánek s občerstvením… 😉 😁

Pro vlastní konzumní spotřebu nikoliv, i když dokážu lógr využít jako přísadu na výrobu šetrného postřiku kytí (hlavně proti mšicím). 🙂

elkon

To může napadnou tak akorát tebe.

cappuccino

Zjentku, docela jsi me pobavil:) Pij si kavu, jakou chces, ale hlavne na ni nikoho nezvi!
Mohl by sis uriznout peknou ostudu!
Za ususenou kavu z filtru ti budou vdecne kyticky, ale navsteva asi uz podruhe neprijde:)

https://www.al­za.cz/kavove-filtry-vel-4-100-kusu-nebelene-d6306301.htm

zjentek

Připravuji si filtrovanou a filtry suším na slunci k dalšímu použití běžně. Kolikrát proschne i ta káva a vypadá docela lákavě, když proschne dokonale. Děkuju.