Weirdquestio

Vyplatí se nějaký tarif se slevou na mobil?

Hledám tarif do 300–400 Kč, hlavně s volnými minutami a trochou dat. Sleva na nový mobil by byla výhodou, ale otázka je, zda se to vůbec vyplatí.

Odpovědi
L.G.

Leda byste byl firemní zákazník (plátce DPH) , firemní tarify jsou přívětivější než tarify pro běžné spotřebitele, akorát musíte 80% aktivity spojené s tarifem věnovat prokazatelně firmě. Benefity: bonus v podobě funkce reálných peněz za účelem pořízení telefonu či tabletu z nabídky operátora, je možné ty skoro reálné peníze spotřebovat skrze tarif a víceplatby, těch 300 – 400 Kč = cca 5GB dat, SMS „zdarma“ , volání „zdarma“ , u roamingu neplatí, čím víc čísel pod jedním zákaznickým účtem, tím lépe, založit s.r.o. není nepřekonatelný problém, ale nelze ho živit pouze náklady a uplatňováním dañových úlev a odpočtů. 👎

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.