tvaruzekcz

Vyplatí se jezdit za nákupy do Polska?

Odpovědi
Lgee

Do polska ano.......

elkon

Pokud bydlíš blízko hranic, tak snad ano. Stejně jako my jezdíme do Německa, nebo Rakouska. Vždy se najde něco, co má lepší cenu, nebo kvalitu.

Rocker

Pokud bydlíš u hranic tak ano.My tam nakupujeme běžně,máme u Polských hranic chalupu.

df

Pokud bydlíš blízko hranic, tak ano. A pokud bydlíš blízko německých hranic, tak i do Německa. Nejlíp se mají liberečáci a hrádek nad nisou. Ti se mají dobře a ani o tom neví. A ještě líp se mají chytří lidé (i když nebydlí blízko nějakých hranic a nejezdí do pl na nákupy).

Ale úplně nejlíp se má Paris Hilton

Pepa25

Jak na co.

Kelt

Jak pro koho. Je třeba brát projetou vzdálenost , cenu PHM a srovnat cenu zboží u nás a tam. Před 20 lety jsme několikrát byli. Auto zaparkovali u nás, přešli hranice, něco koupili a jeli jsme domů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ivo xxx

ceny a hlavně chuť, to je úplně něco jiného než tady…