jasenka

Kam doporučíte jet s dětmi na výlet?

výlety s dětma kam doporučujete?

Ahojte, kam jezdíte s dětmi na výlety? :) Taky mě zajímá jaké praktické vychytávky ssebou na výlety vozíte? :)

Odpovědi
Drap

Zásadně do lesa. Beru sebou většinou dost věcí na hry a zábavu. Minulých deset dní jsem byl s 15 dětmi 4–12 let v lese, a byl to velmi pěkný a pro děti zábavný týden. Pro zábavu lůze vždy využít terén a vše co je v okolí.

mzm

Zkuste „hledat ovečky“, vřele doporučuju ty zelené. :)
http://decko.ces­katelevize.cz/se­zente-ovecky/mapa
Je to sice na stejném principu jako loni, ale konkrétní cíle jsou dobrý stimul.

terry

S jak velkými dětmi?
5 roků nebo 12?
A co je baví? Rádi chodí a skotačí?
V kurzu a celkem oblíbené jsou dětské zábavní parky. třeba jako Fajn park – Chlumec n.Cidlinou.
Nebo můžeš do Paříže do Disney parku.

Kryšpín

Čapí hnízdo

MarkettB

tak to záleží s jak starými dětmi :) Třeba my jezdíme rádi do Brna do Bruna, udělali tam ted venkovní obří areál , je tam voda, děti se čachtají, nejrůznější klouzačky, hoíupačky i motokáry..
Nebo různé výlety, my jezdíme rádi po hradech a zámcích nebo jen tak na piknik do parku.
A vychytávky napadá mě jen jedna, kterou jsme si tedka pořádili a to takovou podlozku na cesty, jakoby „podprdelník“ ten se hodí fakt vždycky :)

FiliSpa

Je toho hodně, napíšu pár tipů

  1. Dolní Morava
  2. Celkově téměř všechny koupaliště, aquaparky a podobně
  3. Bongo, BRuNO family park, WikiLand a další