Avatar uživatele
Menchen

Vykouřil jsem za celý život 4× cigarety. Poškodilo mi to „významně“ plíce?

Dobrý den, viděl jsem jak končí kuřáci a opravdu mám z toho deprese jednou jsem cigarety jeden den zkusil když mi je nabídl kamarád. Vykouřil jsem 4 za celý den. A fakt jenom 4 za celý život, potom jsem to už nikdy nezkoušel. Mohlo to na plicích něco zanechat. V té době jsem navíc tahal kouř jenom do pusy, protože jsem nevěděl, že se musí do plic. Děkuji

Zajímavá 0 před 1278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Významně to nepoškodilo nic. buď v klidu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Určitě ne, zvlášť, když jsi nešlukoval. Já jsem kouřil dost dlouho, následky nemám (musím to zaklepat). Jen jsem si při této příležitosti vzpomněl na kamaráda z mládí, také kuřáka, ten ode mne chtěl cigaretu a když jsem mu ji dal, tak ji roztrhal, hodil na zem a pošlapal se slovy: „Tímto slavnostně končím s kouřením“. No jak bych to řekl slušně: dojal mne a na.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Ne, nemohlo to poškodit Vaše plíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nepanikař!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
replicator

Ne, protože denně člověk „vykouří“ více na čerstvém vzduchu jeho dýcháním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nech se na to vyšetřit – rentgen a další a uvidíš. Pokud nemáš dýchací problémy tak se nic nestalo. Máme tak dobrý imunitní systém, že vydržíme 10 x tolik než dříve. Já toho vykouřil více, ale taky jsem jen tahal, aby mi nezhasla cigareta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

To je v pohodě. Máš štěstí, že jsi nespadl do pasti závislosti a zůstal jsi dál nekuřákem. Zůstaň jím i dál.

To, že se kouř musí tahat do plic, si myslí kuřáci, ale je mnohem lepší si ho nikam do těla netahat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek