Menchen

Vykouřil jsem za celý život 4× cigarety. Poškodilo mi to „významně“ plíce?

Dobrý den, viděl jsem jak končí kuřáci a opravdu mám z toho deprese jednou jsem cigarety jeden den zkusil když mi je nabídl kamarád. Vykouřil jsem 4 za celý den. A fakt jenom 4 za celý život, potom jsem to už nikdy nezkoušel. Mohlo to na plicích něco zanechat. V té době jsem navíc tahal kouř jenom do pusy, protože jsem nevěděl, že se musí do plic. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Významně to nepoškodilo nic. buď v klidu.

Další odpovědi
paul1

Určitě ne, zvlášť, když jsi nešlukoval. Já jsem kouřil dost dlouho, následky nemám (musím to zaklepat). Jen jsem si při této příležitosti vzpomněl na kamaráda z mládí, také kuřáka, ten ode mne chtěl cigaretu a když jsem mu ji dal, tak ji roztrhal, hodil na zem a pošlapal se slovy: „Tímto slavnostně končím s kouřením“. No jak bych to řekl slušně: dojal mne a na.....

cukrar

Ne, nemohlo to poškodit Vaše plíce.

Emefej

Nepanikař!

replicator

Ne, protože denně člověk „vykouří“ více na čerstvém vzduchu jeho dýcháním.

Kelt

Nech se na to vyšetřit – rentgen a další a uvidíš. Pokud nemáš dýchací problémy tak se nic nestalo. Máme tak dobrý imunitní systém, že vydržíme 10 x tolik než dříve. Já toho vykouřil více, ale taky jsem jen tahal, aby mi nezhasla cigareta.

Justin1

To je v pohodě. Máš štěstí, že jsi nespadl do pasti závislosti a zůstal jsi dál nekuřákem. Zůstaň jím i dál.

To, že se kouř musí tahat do plic, si myslí kuřáci, ale je mnohem lepší si ho nikam do těla netahat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.