dust8

Výherci soutěže o nejlepší dotazy+ roku 2019, pošlete pak nějak fotku své výhry např. sem do odpovědi?

Nebo ji nějak zakomponovat do nové otázky?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano, i já se připojuji s toutéž prosbou, neboť jsem zvědav, o co jsem přišel!

Další odpovědi
anonym

Ti co se tu „cenu“ až zoufale snaží získat obvykle nejsou schopni sestavit smysluplný dotaz. Naopak ti co ano nebo přispívají spíše než dotazy odpověďmi, podobná cena nejspíš ani nezajímá a těžko se s ní budou ještě fotit.