Lgee

Vydrží neotevřená káva věčně?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Víš, „věčnost“ to je strááášně móóóóóc dlouhá doba. Je ještě delší, než NEJDELŠÍ. Evidentně MNOHEM víc, než si umíš představit. Faktem je, že VŮBEC NIC „nevydrží věčně“, je to jen otázka času. ;) :)

A ta káva… no, jistě umíš číst a najdeš na ní doporučené datum spotřeby. To je doba, která by MĚLA zaručit, že bude ještě dobrá k pití (při SPRÁVNÉM skladování). Po jejím překročení už to není jisté, možná bude k pití, možná ne, o5 záleží na tom, jak moc tuto dobu překročíš. ;) :D :D

Další odpovědi
Hufnágl

Určitě nevydrží.

Emefej

Vydrží, ale nebude to k pití.

Kelt

I když je káva uzavřena a v ochranné atmosféře, tak určitě nevydrží na věčné časy. Je to přece jen látka rostlinného původu, tedy organická. Je zčásti pražena, nicméně i když je v uzavřené skleněné nádobě, je to vlastně časovaná bomba. Tím myslím, že kdybys koupil 30 balení, neotvíral je a každý rok jedno otevřel a zkoumal, co tam je, tak to bude čím dál horší.

ivzez

Nevydrží, její kvalita se zhoršuje už po několika týdnech až měsících.