Vy jste něco ukradli?

Podle http://finweb­.ihned.cz/c1-47431900-cesi-kradou-v-obchodech-nejvice-z-evropy
prý kradete.

Nejlepší odpověď
mojitek

Uz jsem to psal v predesle diskuzi.Nevim podle jakeho klice dela nekdo takovato hodnoceni,zebricky-to je proste nesmysl.Jde o to,ze sami cesi si sypou popel na hlavu.Francou­zi,italove,nem­ci kradou jak straky,jsou schopni vam ukrast v hotelu cokoliv,vcetne zabudovaneho fénu z koupelny kdyz odjizdeji domu,rucniky atd nepocitaje-a nejde jen o pubertaky.Cely ten zebricek je jeden velky nesmysl.ten kdo pracuje s cizinci vi sve…

Další odpovědi
led

vy ste ma videli?
PS. ahá, to nie je o Slovákoch 🙂

ale naozaj, ľudia asi naberú odvahu v zahraničí, sú nepoznaní, tak skúšajú…

hanulka11

Je pravda ,když čteme co se zadrží zlodějů ,ale co se jich ještě nezadrží.....den­ně.A bude to asi čím dál horší.

iq

Když mi bylo 9,tak jsem ukradl v drogerii krabičku prezervativů,ale jen proto,že mi ji nechtěli prodat a já ji moc chtěl 🙂 .No ale chytili mne u toho,sice mne pustili bez následků,ale byl jsem ponaučen na zbytek života,že krást se opravdu nemá.

janek66

Loni v zimě nákupní košík.Ale nechtěně.Šli jsme do obchodu nakoupit jednu věc,vzal jsem košík,nasadil na ruku a vybírali jsme.U pokladny jsem zaplatil,ještě jsem se bavil s prodavačkou­,rozloučil jsem se a odešel.Až po příchodu k autu jsem zjistil že mám na loktu navlečený košík 🙂