Avatar uživatele
led

Vtipy v exotických jazykoch

Dostala som do pošty odozvu na moju kritickú odpoveď na otázku s exotickým jazykom (včera odstránená otázka) od vtipálka 151kbar151.
Verejne mu odpovedám: ano, viem že ním spomenuté jazyky jestvujú a sú aj v google prekladači.
Otázka:
Ak sa na tejto stránke znova objaví podobná otázka s nejakým exotickým jazykom (vytvorená pomocou google translátora):
reagovať? alebo bojkotovať?
Doplňuji:
Zmazať je ľahko, ale nechcela som byť obvinená z cenzúry. Ako sa to tu niektorým stalo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? HOMER, vagra, rynek878, takhlene, Kerberus, hanulka11, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Včera jsem vznesla připomínku (bez jakýchkoliv vulgárních výrazů) – že by bylo dobré, aby se tazatel zamyslel nad formulací otázek a občas i zkontroloval lištu, zda anketa již nebyla vložená. Dnes jsem měla v poště mail, že jsem porušila Kodex… Tak nevím … Přitom některé odpovědi s vulgárními výrazy nevadí …

Stejná moje odpověď u jiného uživatele zůstala …

Jsem rovněž pro mazat nebo nahlásit tento typ otázek bez ohledu na to, že možná obdržíte mail s tím, že porušujete Kodex. Nevím, neměří se stejným metrem …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

okamžitě smazat, ať si najdou takoví vtipálkové jiné stránky a nezkouší se zatahovat takové věci

toť můj názor

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

A,já,se k Hanulce,přidávám. >SMAZAT!<

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednoznačně závěr hanulky i toma. My ve slušné přípomínce očekáváme slušnou reakci, ale to je u těchto rádobyuživatelů hluboká mýlka. Prostě to neumějí a na nic jiného neslyší. Ad led, kdo smazal je snad anonymní, může to být i admini.
Navíc admini údajně je velice zdrženlivý v zablokování účtů, protože mu ubývá počet přístupů, od nichž se odvíjí komerční platby.
Dnes je už 10 107 registro­vaných, tak si holt pořádek musíme udělat sami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Tuto otázku jsem bohužel/naštěstí nečetl..Ale taky jsem měl možnost vidět několik reakcí tohoto uživatele a přestože jsem(ze zásady) nereagoval,navíc se mne to netýkalo,tak teď musím alespoň napsat,že neslušnost by měla být tím pravým důvodem,pro využití jakýchkoli možných opatření,které tyto stránky nabízejí.(Mám namysli osobní a urážlivé připomínky)Nes­myslné otázky v hatmatilce samozřejmě taky SMAZAT(k otáz­ce),ale pouze pokud jim opravdu není rozumět.

Jinak jsem ale proti tomu,kterak někteří uživatelé pořád upozorňují na malé chybičky a před odpovědí se snad pokaždé nejdříve dívají,jestli už tu stejná otázka náhodou nebyla,aby to mohli tazateli jaksepatří vytmavit.

A nakonec bych chtěl ještě mimo otázku upozornit na jistou podobnost mezi těmito frázemi,které rozhodně nepatří mezi mé oblíbené:
„Tak si to napiš do googlu.“
„Proč si to nenapíšeš do googlu,než se začneš blbě ptát.“
„Proč nepoužiješ modrou lištu (nezkušený hloupý nový uživateli),než se začneš (blbě) ptát na otázku,která tu už byla?“

Zdroj: odpovědi.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek