Rokio

Všimli jste si, že se z uživatele Bobek 2 pomalu stává stoupající hvězda díky kvalitě jeho otázek a odpovědí?

Tento uživatel je tady nový a jeho otázky a odpovědi jsou často výborně ohodnoceny. Má dokonce potenciál stát se za velmi krátkou dobu bronzovým uživatelem a pokud vytrvá, zlato a stříbro ho nemine.

Danému členu Odpovědi.cz přeji hodně zdaru a ať se daří i ostatním uživatelům.

Nejlepší odpověď
Kepler

Po dlouhé době zase jeden z dobrých účastníků. Jeho příspěvky jsou kvalitní, spíše se divím, že není hodnocen více.

Další odpovědi
mosoj

Já jsem si všiml, že odchází!

anonym

Není jediný

hapiky

To se vztahuje i na ankety? Někdy mě připadá, že má jen nahozenou udici a i když chytne Mobydicka, tak jej záhy pustí.

autacek

Ano, vybočuje z intelektuálního mainstreamu zdejšího osazenstva, není konfliktní, nenastvuje zrcadlo a navíc se koblih neptá, co říkají na průšvihy vrchního eStBáka.