jirka F

Všimli jste si, že jakmile pár dní svítí slunce a je vedro, tak se vyrojí informace o tom, jak je sucho a tak dále?

Nechápu to, když pršelo a bylo chladno, tak o suchu a tak dále se nikdo ani nezmínil. A teď najednou?

Zdroj: český rozhlas

Nejlepší odpověď
Pepa25

Je naprosto normální, že o vlivu počasí se mluví podle jeho vývoje: když prší, tak se řeší riziko povodní, a když udeří horka, tak se řeší riziko sucha. Co je na tom divného?

Další odpovědi
Ametyst

Ano, vloni přímo lilo, ale ideologové nás musí přesvědčit, že to, co vidíme na vlastní oči, nemůže být pravda. Masmedia už úplně selhala v informování. Cílem je stále strašit lidi, a také je připravit na masivní zdražování potravin.

Emefej

Takže podle tebe je tato mapa https://chmibrno­.org/blog/wp-content/upload­s/2021/02/defi­cit2021-1-scaled.jpg výmysl?

Drap

Stává se to aktuální. Ve skutečnosti ale na většině našeho území opravdu sucho je a troufám si říct, že pro tuto roční dobu nebývalé.

GM

O něčem ti pisálkové psát musí, ne?

alik360

Je sucho jen v ten okamžik nebo den. Třeba u nás má být dneska sucho ale zítra už ne. A taky je nad ČR zrovna ozonová díra.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

To je jako se ptát topícího se zda nemá hlad…

jirka F

Emefej: Tak proč o tom suchu teda mluví hlavně když neprší? Ta mapa není výmysl ale proč se o tom nezmíní i když delší dobu prší.viz minulý rok.

quentos

WTF? Když prší, tak logicky nebudou mluvit o suchu, protože není…