Rokio

Všimli jste si na mě něčeho nového? Co se na mě změnilo?

Schválně, jestli si všimnete.

Nejlepší odpověď
agentpv

m áš na hlavě jarmulku?

Další odpovědi
Ametyst

No toto- už žádný palec nahoru? Ten byl nějak hezčí, sorry.

marci1

Mračíš se. 🙂

briketka10

Máš nový Avatar.

Kepler

Určitě máš nové trenky a nový, i když podobný avatar. Ten palec už nemáš vztyčený, protože ho potřebuješ na vymačkávání beďárů.

aliendrone

No, víš jak to s optimisty chodí, tak dlouho sejří ty ostatní, až dostanou pořádně přes prsty a přijdou o ně. Nebo alespoň přes palec s týmž výsledkem. ;) :D

anonym

Ne nevšiml … dal sis snad předsevzetí, že nebudeš pokládat dotazy které nikoho nezajímají a na které nemá smysl odpovídat ?