jirka F

Všimli jste si, že možná už delší dobu je aliendrone „zlatým“ uživatelem?

Gratuluji ti aliendrone.

zdroj obrázku: pixabay

Všimli jste si možná už je to delší dobu že aliendrone je zlatý aliendrone?

Nejlepší odpověď
led

Neverte, to len niečo cez 1000 bodov sa prikrýva zlatým pancierom, vnútorne zlatým užívateľom je už dávnejšie.

Další odpovědi
elkon

Nevnímám to a je mi to jedno. Mě zajímá pouze rozumný dotaz, na který dokážu odpovědět, pokud znám odpověď.

Drap

Ano

zjentek

Óóójěěěěj… (;

aliendrone

Člověče, dalo mi to práci, ale VŠIML (popravdě těžko přehlédnout, když ti to přijde ve zprávě). ;) :D :D
Bohužel nemohu odpovědět a hlavně nejkrásnějšímu, nejskvělejšímu, nejúžasnějšímu etc. uživateli pogratulovat, bo otázka je uzavřená. No co, on to přežije i tak, venkoncem mám to štěstí, že se na něj mohu kdykoliv jít podívat do zrcadla, heč Keplere! ;) :D :D

Jinak za gratulace aliendrone všem děkuje – je to moc fajn, ale víte co… prachy jsou PRACHY! To propříště, až mi bude jako úplně prvnímu udělena „Zlatá hvězda hrdiny Odpovědí.cz“, která se uděluje zároveň spolu s „Keplerovým řádem“. Což mi neodbytně vrtá hlavou – co s tím má takový erotochlívný NEŘÁD? ;) :D :D

annas

Nevšimla, ale gratulace.