Avatar uživatele
cappuccino

Vsimli jste si dnesniho data? Co s tim??

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone, Savier před 52 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Všiml, každého osmého mi chodí důchod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Ano, je 8.3.2024. Je 67. den roku podle gregoriánského kalendáře, do konce roku zbývá 298 dní, svátek mají Gabriely (tímto zdravím všechny nezadané Gabriely). A taky je dnes výročí kdy švadleny v New Yorku protestovaly. Nevím, za co se cítily ublíženě. Málo peněz?

Pro mě je dnes významné, že je pátek. A co s tím udělám? Ostříhám si po setmění nehty, večer si se ženou připiju s přáním všeho nejlepšího k MDŽ, pak si dám své 3 kousky a pudu spát.

A když už, tak všechno nejlepší všem nezadaným ženám k svátku MDŽ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

No co by… VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! 😃😃😃

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Podarovat ženu kytičkou, případně malou sladkostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Samozřejmě v roce 1348 založil Kája IV Nové Město

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Všiml, aktuálně mám již splněno, HEČ! (Košťata v kětinářství zakoupena a předána, čokošky a bonbonierky též, případně zaslány GRATULA zprávy s kytičkovými smajlíky.) 🙂

Byla doba, kdy jsem vítal zrušení MDŽ (prostě DALŠÍ z „nesmyslných kravin“), ale pod brutálním nátlakem sourosemetrik jsem zbaběle a slabošsky podlehl jejich argumentům (něco ve smyslu, že jsem „úplně blbej“ atd. 😉 ) a nakonec se mi to rozleželo v hlavě. Protože jsem zarytý ANTIFEMINSTA (+ mužský šovinista a další hrůzince 🙂 ), tak NEMOHU tento svátek vypustit. Zkrátka i když jsem pro rovnoprávnost, tak respektuji privilegia (včetně ROZDÍLNOSTÍ) obého pohlaví. Což bych vypuštním MDŽ značně nechutně porušil a kdo ví – možná se i za sebe musel stydět! (COŽETO, JÁ A STYDĚT SE?!? 😮 Toho bohdá nebude! 😉 )

  1. Tímto ti cappuccino děkuji ze připomenutí, že zde ještě splněno nemám.
  2. Vážené slečny, dámy (i nedá mi, padni komu padni 😁 ), tímto si dovoluji vám blahopřát k MDŽ a vyslovit přání, abyste s nemožnými chlapy ještě měly trpělivost a daly jim nějakou šanci. Se domnívám, že časem se to poddá, bo evoluce ještě neřekla poslední slovo. 🙂

https://kveti­nysternberk.cz/i­mages/thumbs/w800/983­.jpeg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Nic. Ženy jsou téma, které jde úplně, ale úplně mimo mě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek