rrihamirek1

Vsichni obcane jsou zoufali ze zdrazovani a vlada si da mesicni letni dovolenou, no neni to paradicka? Co na to rikate?

https://youtu­.be/_xKrsU0ly­Eo?t=240

Nejlepší odpověď
Ametyst

Oni tady nejsou pro nás, ale proti nám. Není to dostatečně jasné z jejich konání- nekonání? Z priorit, kam posílají naše peníze? Z restrikcí, z udržování nesmyslného nouzového stavu? Za nouzového stavu se nedoporučuje konat protesty…Co potřebujete víc, aby se vám otevřely oči.

Další odpovědi
Arne1

Zdražování není české specifikum. Podívejte se do obchodů v Polsku nebo Rakousku. Jen se o tom u nás neinformuje

rrihamirek1

No tak to Arne nevim, proc tedy jezdi cesti obcane nakupovat do Polska? Jsme druha nejdrazsi zeme co se napriklad elektriny tyka v EVROPE!! Doporucuji zhlednout Babisovo video s nazvem – Vlada jenom lze.

rrihamirek1

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BbKT5H2L9Go

jirka F

Každý si snad potřebuje odpočinout?

rrihamirek1

To sice ano, ale ne, pokud jsem za neco zodpovedny a hrouti se mi to pod rukama. :C

Dochy

To se hroutí už několik let a několik dalších měsíců/let ještě bude. Velice často bývá lepší, když vláda do těchto jevů radši ani nestrká prsty. Pokud něco schválí, tak to bude něco líbivého co sice bude vypadat, že lidem pomohlo, ale ve finála nás to nejspíš strčí ještě trochu hloub do toho hnoje.