Themeansar

Vše, na co se lidi neustále ptají to už bylo zodpovězeno správně

Za mnoho tisíciletí padlo nekonečně otázek a vše bylo správně zodpovězeno přesto se lidi pořád ptají na to samé a myslí si že dostanou nové odpovědi které budou lepší než staré odpovědi

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Pepa25

Ne

Samozřejmě, že spousta věcí už byla zodpovězena a dotazy a odpovědi se opakují. Ale jak čas plyne, přináší i zcela nové otázky, protože dějiny jdou dál a dál..

paul1

Ne

Myslím, že ne, některé ani nemohly být zodpovězeny vzhledem k pokroku, zejména v technice. Asi se jich i hodně opakuje, ale je problém tu správnou odpověď najít. Zvlášť v této době, kdy se namnožily různé dezinformace a jiné bludy, nebo polobludy.

aliendrone

Ne

A že jsem tak smělý, mohl bych se dotázat na správné řešení (důkaz) Riemannovy „zeta hypotézy“? Trápí to (některé) lidi už přes 150 let! 😉 🙂

BTW – pokud znáš odpověď, SEM S NÍ! Ten milion USD (nebo kolik za to je vypsáno) už si dokážu vybrat sám. 😉 😁 😁

Drap

Ne

Themeansar

Pokud někdo nechápe matematiku mě by se jí naučit ti je logické, každý matematický problém je způsoben tím že lidi dělají chyby

Themeansar

Říkalo se, že kdokoliv by dokázal prvočíselnou větu, stal by se ne-
smrtelným. A opravdu, Hadamard a de la Vallée Poussin se dožili téměř sta let.

Možná, že z toho vyplývá jistý důsledek. Možná, že Riemannova hypotéza je ne-
správná; ale pokud někdo opravdu dokáže její platnost – tedy nalezne nulový bod

mimo kritickou přímku – zasáhne ho v tom okamžiku smrt, a jeho výsledek se
nikdo nikdy nedozví.

Themeansar

Nové otázky jsou jenom iluze způsobené iluzemi vše se točí v kruhu

Pepa25

V kruhu se točí akorát kolotoč. Už staří Řekové věděli, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, protože „panta rhei“