dust8

Vrátí se ještě kdy bývalý oblíbený uživatel odpovědí Kepler, nebo na to máte vlastní teorii?

Viz např. zpěvák Justin Bieber zpívá píseň (v CZ překladu) : Nikdy neříkej nikdy.
:)

Odpovědi
Filip84

Jiná odpověď...

Ano, ale ledaže by měli jehovisti pravdu a ten jejich bazmeg bůh začal vytahovat ty umrlce z hrobů na ten pozemský ráj. V tom případě chci emigrovat na měsíc! 🤦‍♀️😂😂😂

Ne, vážně, on je mrtvý, probírali jsme to tu asi 5×, furt se na něj někdo ptá.

Svého času se na něj někdo ptal, GM psala, že asi už bude po něm, že psal, že „jí jako vrabčaček“, no a kdosi na to napsal, že Keplera osobně znal, že byl z Valašského Meziříčí, že se i scházeli, osobně, a že Kepler už je „dávno mrtvý“.

Takže, žádná theorie, Kepler je mrtvý. Hotovo.

paul1

Ne, protože...

Bohužel je mrtvý a je to škoda, byl to sympaťák.